
Pretekel sem maraton, s kolesom osvojil strma gorovja,
upal v ljubezen da bi jo prejel.
Prehodil cel svet in preplul prav vsa morja,
moral sem najti jo, preden za vedno bom enkrat odšel...
Ljubiti še enkrat bilo mi je dano,
morda prav zato ker naprej sem iskal,
spoznati deklico, prav za mene izbrano,
Zanjo bóril se bom, nikoli predal.
Saj življenje je pravljica,
v njej nastopam z drugimi igralci,
ki so razno razni, od dobrih do slabih,
da bi se v soočanjih brusil, kaj naučil in
dosegel kar želim...Živim "eno življenje,"
ki pa je zgolj in le, le epizoda v nadaljevanjih...
Pozdrav.
Predstavljam si trubadurja z balalajko pod njenim oknom. Pravljíčna.
... uživaj v pravljici, ki si jo našel
Lep dan, Marija
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!