
sigurno poznaš. močen kruiku. pa tudi gradnik.
lp
Brez skrbi ...
(kar se Gradnika tiče ... ;-)
Lp!
Ljudje, res ne veste kaj so šibre ...?? :- /
Jaz sem mislil, da imajo šibre metaforičen pomen. Pa zvita lisička pravzaprav tudi. To je pa zato, ker lahko pesem vsak dojema po svoje.
Se povsem strinjam, Maatjazh, in se ti hkrati opravičujem ... Glede na to, da pa je zgoraj napisano 'kuker en kruikujček', ki apriori ne 'trpi' metafor, je pa to zgolj ena žalostna slika ustreljene, že malce napihnjene, zvitoležeče živalce, žal ...
Lp Vsem!
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: peti element
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!