SPATI NE MOREM

Spati ne morem, ura je tri, 

kako vsaj do sedmih prebiti še čas? 

Ljubica moja pa trdno še spi, 

obraz moj dotika njenih se las. 

 

 

Malo spim vedno, že od otroštva,

bral sem da pametni spijo tako... 

Ko v posteljo grem níkdar ni poroštva, 

da spal bom kot top, ali uro samo. 

 

Včasih kar oblečem se in ven grem na zrak, 

mesto še spi, sam se sprehajam. 

Drugič počakam, da prvi me vlak, 

na morje odpelje ker tja rad zahajam. 

 

Tolažim se z mislijo da dlje bom živel, 

ker spati predolgo... skrajša ti dan. 

Vseeno sem vedno po tihem želel, 

spati do zore vsaj, vstati naspan. 

 

 

 

 

 

 

Dragon

Milena

Poslano:
29. 09. 2024 ob 08:59

Spanec je pol življenja, tako pravijo..in lepo je spati ob nekom, a tudi drugače gre. Kaj vse zamudijo, kateri prespijo celo noč in prelepo zoro....To veš samo ti

Lp, MILENA

Zastavica

triglav

Poslano:
29. 09. 2024 ob 11:02

Tudi jaz včasih nisem mogla spati,

sedaj spim kot top, ampak naspim se pa ne. 

So pa jutra lepši del dneva, se najdem v tvoji pesmi.


Lp, Marija 

Zastavica

Dragon

Poslano:
30. 09. 2024 ob 06:24

Hvala obema, Milena in Marija... 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 29. 09. 2024 ob 04:48
  • Prebrano 160 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 105.88

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!