PONIŽEN SEM ODLOČEN

Odpuščam,
ne popuščam,
ker spoštujem dopuščam,
čeprav se z nekom ne strinjam.
 
  •  

Svit

Maša GL

Poslano:
24. 09. 2024 ob 13:21

Pika

Zastavica

Svit

Poslano:
24. 09. 2024 ob 13:30

OJ, Maša,

ker cenim ko me kdo spoštuje rad in z veseljem
vračam enako, kajti stolpnica vrlin stoji
na trdnih temeljih skromnosti.
Hvala za Piko.

Zastavica

Maša GL

Poslano:
24. 09. 2024 ob 14:13

Skromnost ni nujno imeti malo ali potrebovati malo.

 Skromnost je sposobnost: v malem videti veliko in biti tudi z malim zadovoljen.


Najmočnejši in najstabilnejši ljudje (ne fizično, ampak notranje), kar jih poznam, so, kot praviš, skromni, a jaz tu raje izberem besedo, da so preprosti , pa tudi malce optimistični in z dobrim smislom za humor.

Šibkejši, kot so ljudje, bolj so težki in zahtevni za okolico.

Zastavica

Maša GL

Poslano:
24. 09. 2024 ob 14:15

Pa še: odpuščanje je pomirjenje s samim seboj glede nečesa/nekoga tretjega.

Res, z odpuščanjem najdemo svoje ravnovesje, da se ne ukvarjamo s tujimi napakami, pa čeprav so prizadele tudi nas.

Zastavica

Svit

Poslano:
24. 09. 2024 ob 15:40

Maša, soglašam s tvojim mnenjem.

Hvala.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Svit
Napisal/a: Svit

Pesmi

  • 24. 09. 2024 ob 10:34
  • Prebrano 188 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 106.19

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!