
Zelo lepa slika, vendar je vseeno potrebno upoštevati, da gre za haiku. Kar pomeni, da je vsaka vrstica samostojna. Verz veter z oblakov pa se že sicer prebere kot povezava vetra in oblaka, verjetno pa je mišljeno: veter meša kapljice z oblakov (še tudi to se zdi malo preveč opisno z dodatkom "z oblakov") ... Vsebina naj bo vedno pred formo. Tudi vsebinskega naslova haiku naj ne bi imel, ker potem to pomeni četrti verz.
Milan Ž. - Jošt Š.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: olgasem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!