
Zakaj si zopet moral se vrniti
obuditi mi spominov sto
saj veš
da nisem mogla te izgubiti
in da je težko bilo slovo
So rane končno se zaprle
in slane solze posušile vse
a zdaj so znova se odprle
ko oko v tvoje lice znova zre
Je barka mirno plavala v pristan
in moja duša se končno je spočila
a vse privrelo znova je na plan
vse misli
želje
ki sem jih že zdavnaj za seboj pustila
Ne vem
če bo stopinja pravo pot izbrala
in znova bo bolelo me srce
ne morem dalje
zaman sem te iskala
brez tebe dan se lepše mi začne
.
Zato se
prosim
skrij pred mano
ne glej me nežno v oči
mar ne vidiš ti veliko rano
ki sredi srca še vedno mi gori
Zopet burja je in toča
in morje znova vzvalovilo je
je ledena duša zopet vroča
in išče nekaj kar ne sme
Zelo redko se menda posreči v drugič... Lepo, Lp Drago.
Mogoče se, ampak nikoli več "ni tako kot je bilo".
Hvala,
Lp, MILENA
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Milena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!