NE SMEM

Zakaj si zopet moral se vrniti

obuditi mi spominov sto

saj veš

 da nisem mogla te izgubiti

in da je težko bilo slovo

 

So rane končno se zaprle

in slane solze posušile vse

a zdaj so znova se odprle

ko oko v tvoje lice znova zre

 

Je barka mirno plavala v pristan

in moja duša se končno je spočila

a vse privrelo znova je na plan

vse misli

 želje

 ki sem jih že zdavnaj za seboj pustila

 

Ne vem

 če bo stopinja pravo pot izbrala

in znova bo bolelo me srce

ne morem dalje

 zaman sem te iskala

brez tebe dan se lepše mi začne

.

Zato se

prosim

skrij pred mano

ne glej me nežno v oči

mar ne vidiš ti veliko rano

ki sredi srca še vedno mi gori

 

Zopet burja je in toča

in morje znova vzvalovilo je

je ledena duša zopet vroča

in išče nekaj kar ne sme

Milena

Dragon

Poslano:
15. 09. 2024 ob 08:32

Zelo redko se menda posreči v drugič... Lepo, Lp Drago. 

Zastavica

Milena

Poslano:
15. 09. 2024 ob 08:35

Mogoče se, ampak nikoli več "ni tako kot je bilo".

Hvala,

Lp, MILENA

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Milena
Napisal/a: Milena

Pesmi

  • 15. 09. 2024 ob 08:29
  • Prebrano 133 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 41.22

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!