Dolgo te ni

Izginjaš,
topiš se,
slačiš brbončice.
Zlahka zasvojiš.
Potuhneš se.
Nekje blizu ždiš.
In čakaš.
Moj padec.
S tem se izživljaš.
V resnici me obožuješ,
ker me lahko raniš.
Preklet bodi.

Kam si sedaj izginil?
Dolgo te ni.

Silva Langenfus

Komentiranje je zaprto!

Silva Langenfus
Napisal/a: Silva Langenfus

Pesmi

  • 05. 10. 2009 ob 15:54
  • Prebrano 681 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 90

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!