ŠTIRI STENE

Vse se je končalo

le v mislih sem lahko s teboj

noga je zastala

ker začel se je obupni boj

 

Mi stene štiri govorijo

da lahko srečna sem s teboj

ker se me dotikaš in me gledaš

ker sem v objemu tvojem in ti si moj

 

Včasih si želiva poleteti

med gore in planine

pa zaprta morava ostati

da vse hudo mine

 

Le kaj je nama še ostalo

če sama morava živeti

bloditi v temi

ker sonce nama več ne sveti

 

Roke so tvoje tu ob meni

kako jih ljubim jaz

ni važno

 če ne moreva nikamor

samo da slišim tvoj ljubeči glas

 

Le kaj sem dobrega storila

da mi bog poklonil tebe je

in ni pustil da bi se izgubila

mi dal srečo in veselje je

 

Vsak dan lahko te gledam

in božam nežni tvoj obraz

je srcu mojem to dovolj

samo da slišim tvoj prelepi glas

 

Zato ne bom jokala

za vsem kar izgubljeno je

med stenami bom s teboj ostala

in sanjala prelepe zvezdice

Milena

Komentiranje je zaprto!

Milena
Napisal/a: Milena

Pesmi

  • 05. 09. 2024 ob 14:17
  • Prebrano 151 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 38.35

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!