
Vse se je končalo
le v mislih sem lahko s teboj
noga je zastala
ker začel se je obupni boj
Mi stene štiri govorijo
da lahko srečna sem s teboj
ker se me dotikaš in me gledaš
ker sem v objemu tvojem in ti si moj
Včasih si želiva poleteti
med gore in planine
pa zaprta morava ostati
da vse hudo mine
Le kaj je nama še ostalo
če sama morava živeti
bloditi v temi
ker sonce nama več ne sveti
Roke so tvoje tu ob meni
kako jih ljubim jaz
ni važno
če ne moreva nikamor
samo da slišim tvoj ljubeči glas
Le kaj sem dobrega storila
da mi bog poklonil tebe je
in ni pustil da bi se izgubila
mi dal srečo in veselje je
Vsak dan lahko te gledam
in božam nežni tvoj obraz
je srcu mojem to dovolj
samo da slišim tvoj prelepi glas
Zato ne bom jokala
za vsem kar izgubljeno je
med stenami bom s teboj ostala
in sanjala prelepe zvezdice
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Milena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!