
Tistega dne,
ko sonce več ne bo sijalo,
pobegnila bom,
še zadnjič rekla v ogledalo,
"najdi srečo, ljuba moja,
najdi rimo svojega srca"
Nič ne bo zadrževalo,
ne bo naju dosegala senca,
poglavje svobode se bo začelo.
..in nova pot se bo vila pred menoj....
Lepo,
MILENA
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Iris Ivanuša
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!