
vsaj en dan
žal pa več dni
sem bil velik v besedah
v dejanjih pa me ni bilo
v imenu ljubezni
nisem mogel storiti ničesar
potem v imenu ničesar
nisem mogel storiti ničesar
in čudežno se mi je ne morem
nekako prevesil v nočem
da bi ga dokazal
sem zatrdil da nočem živeti
da tukaj nisem po svoji volji
zakričal sem smrt
da bi zadrgnil vrat
tolikim lažem
kup s smetmi pa je rasel in rasel
in rasel
jaz pa niti za hip nisem pomislil
da sem len
Jaz sem izvedenec za odlašanja, v imenu svobodne volje lahko počnem kar se mi zljubi,
"sutra, magnana, bo že," tako sem se hote onemogočal,
dokler me ni lenoba začela stiskati za vrat...
hoj, Svit. ni da bi govoril. najprej se uleži, potem pa reci hop... muha na srcu.
lp, m
Velik v Besedah je lahko tudi Velik v dejanjih, čeprav je lenoba sedela na kupu smeti ... naj se ji od višine zvrti. In se ji, razberem!
Lp, Caki
ko ugotovim, da je nekaj slabo, bi moralo biti s tem konec. zakaj bi počel nekaj kar mi škodi. pa ni. je že navada ratala, slaba praksa.
in prepričujem se na vse pretege, da mi koristi, kar mi škodi.
možno je, da želim škoditi sebi, ker v meni ni (boljše?) ideje. kar pa je isto, prepričujem se, da je dobro kar mi škodi.
pozdrav, Caki,
v upanju na boljše čase,
m.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: miko
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!