muha na srcu

vsaj en dan

žal pa več dni

sem bil velik v besedah 

v dejanjih pa me ni bilo

v imenu ljubezni

nisem mogel storiti ničesar

potem v imenu ničesar

nisem mogel storiti ničesar

in čudežno se mi je ne morem

nekako prevesil v nočem

da bi ga dokazal

sem zatrdil da nočem živeti

da tukaj nisem po svoji volji

zakričal sem smrt

da bi zadrgnil vrat

tolikim lažem

kup s smetmi pa je rasel in rasel

in rasel

jaz pa niti za hip nisem pomislil

da sem len

miko

Svit

Poslano:
28. 08. 2024 ob 12:55

Jaz sem izvedenec za odlašanja, v imenu svobodne volje lahko počnem kar se mi zljubi,

"sutra, magnana, bo že," tako sem se hote onemogočal,
dokler me ni lenoba začela stiskati za vrat...

Zastavica

miko

Poslano:
28. 08. 2024 ob 13:46

hoj, Svit. ni da bi govoril. najprej se uleži, potem pa reci hop... muha na srcu.

lp, m

Zastavica

F2#Caki

Poslano:
28. 08. 2024 ob 22:35

Velik v Besedah je lahko tudi Velik v dejanjih, čeprav je lenoba sedela na kupu smeti ... naj se ji od višine zvrti. In se ji, razberem!

Lp, Caki

Zastavica

miko

Poslano:
28. 08. 2024 ob 23:09

ko ugotovim, da je nekaj slabo, bi moralo biti s tem konec. zakaj bi počel nekaj kar mi škodi. pa ni. je že navada ratala, slaba praksa.

in prepričujem se na vse pretege, da mi koristi, kar mi škodi.

možno je, da želim škoditi sebi, ker v meni ni (boljše?) ideje. kar pa je isto, prepričujem se, da je dobro kar mi škodi. 

pozdrav, Caki,

v upanju na boljše čase,

m.


Zastavica

Komentiranje je zaprto!

miko
Napisal/a: miko

Pesmi

  • 28. 08. 2024 ob 11:25
  • Prebrano 279 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 166.14

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!