Eno leto
leto mimo je
nič manj ne pogrešam te
še zmeraj spomnim se
kar izgubljeno je
saj, kar zgubljeno je
nikdar ne vrne se
in prav zato pogrešam te
da takrat se spomnim te
jebiveter

Napisal/a: jebiveter
Pesmi
- 27. 08. 2024 ob 23:23
- Prebrano 135 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 16
