
Kako nekateri dobijo nagrado?
Zato ker na zunaj so ženski bolj všečni?
Morda sem zamudil modo in brado,
S kom drugim bo bolje, vsi boste srečni?
Poznam zakonitosti, vse sem prebral,
do srečnega konca vem kako priti.
Vse poizkušal sem, ko sem iskal,
modrosti, darove jih s tabo deliti.
Danes podaril dotik bi ti nežen,
Upam da dar bi podoben prejel...
Prijel te za roko takoj bil bil vprežen,
ti prijela bi vajet, jaz s tabo bi šel.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!