
Ponovno slišim njen prelepi glas
ki z jutrom vsakim pesem mi zapoje
mar ve
da srečna sem ko jo poslušam
da pozabim bolečine svoje
Njen mili glas me vsako jutro prebudi
kaj lepšega bi lahko si želela
mogoče
da moj Cici še živi
a usoda je tako hotela
Njegovo podobo v srcu nosim
in slišim zvoke nežne melodije
katero je prepeval cele dneve
od žalosti zdaj solza me oblije
A kukavica nekaj govori
potolažiti želi srce si moje
zato me z vsakim jutrom prebudi
in pesem nežno mi zapoje
Kako bi rada zrla ji v oči
povedala ji
da srečo mi deli
a nikoli je ne bom spoznala
za zmeraj bom brez nje ostala
Zato naj glas njen kar doni
naj prepeva in se veseli
ker z njo je srečno tudi srce moje
zato naj še dalje pesmi svoje poje
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Milena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!