Pesem maščevanja

Spoštovano človeštvo.
Dost mam tega sranja!
Igranja
z ognjem in zimo.
Dost mam tega sranja!
In izgubljenega ljudstva,
njihovih vojn.
Dost mam tega sranja!
Nadutih, smrdljivih prdcev
ki me tlačijo v čorbo.
Dost mam tega sranja!
Neuravnovešene družine,
nesmiselnih prepirov,
očetovih monologov.
Dost mam tega sranja,
izrabljanja in nasilja!

trollkrap

Komentiranje je zaprto!

trollkrap
Napisal/a: trollkrap

Pesmi

  • 02. 10. 2009 ob 16:40
  • Prebrano 1018 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 155

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!