
Imam ničto pričesko
in očala s fotostekli,
zato sem, če je sončno, od daleč
kot kak Salvatore iz Messine z raybankami.
Delam s srcem,
četudi hipertrofiranim,
in pod previsokim pritiskom
zaradi neustrezno vodene sladkorne bolezni,
kakor je vodil Kidd Dallas v finalu.
Imam še OKM, KOPB, PTSS in MPHA,
a le bipolarno osebnost,
ker mi za kaj več zmanjkuje časa
in prostora pod nesvobodnim soncem.
Lastne predstave delujejo kot (popačena) fatamorgana (besed). Pa vendar gre za prepoznavo in zavedanje, da so to odsevi nesvobode za obzorji. Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: Matroz
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!