
Cichorium intybus
Svit, ko bo čas, eno fotko...
(prosim, hvala! ;-)
No, to je to, hvala!!
Ko prideš na obisk, ti skuham kavo iz posušene korenike tega 'plevela', pika presss ... ;-)
Še narava se dobesedno poigrava z nami, ko se od nje odmikamo. Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: peti element
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!