IMETI RAD BLIŽNJEGA JE NARAVNO

Družbeni trendi izpostavljajo indivdualizem kot kvaliteto
kar je razumno in dobro, saj poudarja avtonomijo,
samostojnost in dostojanstvo, toda kako
to danost izvajamo kaže, da bližnje
izključujemo, kar ni naravno.

Svit

Roko

Poslano:
19. 07. 2024 ob 15:19

Vse je naravno, če nebi bilo potem nebi obstajalo, saj je narava vse okoli in v nas. Vse to, pa je le delček gibanja ravnovesja energije. 

Zastavica

Svit

Poslano:
19. 07. 2024 ob 15:30
Spremenjeno:
19. 07. 2024 ob 16:02


Se opravičujem, Roko,
spregledal sem napisati
kar sem sedaj dodal v prvo vrstico.

Zastavica

Roko

Poslano:
20. 07. 2024 ob 07:52

Ne vidim razloga za opravičevanje, si pa res z dodatkom zadel!

Zastavica

Svit

Poslano:
20. 07. 2024 ob 08:11

OJ, hvala za razumevanje.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Svit
Napisal/a: Svit

Pesmi

  • 19. 07. 2024 ob 14:51
  • Prebrano 292 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 58.2

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!