
Vse je naravno, če nebi bilo potem nebi obstajalo, saj je narava vse okoli in v nas. Vse to, pa je le delček gibanja ravnovesja energije.
Se opravičujem, Roko,
spregledal sem napisati
kar sem sedaj dodal v prvo vrstico.
Ne vidim razloga za opravičevanje, si pa res z dodatkom zadel!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!