
Prepričljive podobe zaokrožene v celoto! Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Milan - Jošt, hvala za podčrtanko. Sem bil pa v dvomu, ali naj napišem zgubana koža dlani ali tako, kot je zapisano sedaj. Lp, Bojan
Vsaka pesem se s časoma morda še razvije, dokler ne konča natisnjena na papirju.
Milan Ž.- Jošt Š.
Izkušnje in čas temu res pritrjujeta, vedno se da še kaj popraviti. Sem pa opazil, da Slovenci nimamo pravega poimenovanja za zgornji, hrbtni del dlani. Imamo izraze, roka, zapestje in dlan. In to je vse. To se pravi, da je roka lahko od ramen do konic prstov, ali pa tudi samo od zapestja do konic prstov. Pri nogi pa je malce drugače, imamo izraze noga, gleženj, nart in podplat. Kar je izraz nart pri nogi, nam pri roki manjka. Razen, če jaz ne poznam izraza. So pa zato prsti na roki po poimenovanjih v veliki prednosti pred nožnimi prsti. (Malce za zabavo).
Lp, Bojan
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Bojan Foršček
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!