Hmmm
Pamet me lovi
a kaj ,
ko ji zmeraj uidem.
Vedno hitrejši
še dobro, da pametnješi
odneha.
Prosim ne igraj se z mano.
Imam miting s samim sabo.
Slepec

Napisal/a: Slepec
Pesmi
- 08. 07. 2024 ob 01:45
- Prebrano 214 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 133.6
