
Za zadnjo vrstico sem imela varianto "v poletni noči", pa se mi zdi ta bolj udarna
Mogoče je to bolj senryu,
lp, Ana
Zdravo, imaš prav, sem spremenila, da ne bom zavajala, hvala, pozdrave Nada
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: nada pecavar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!