tihožitje polj;
po hudi uri s točo -
ekspresija solz
peti element
Nada
Poslano: 02. 07. 2024 ob 15:14
... in jaz vidim še žabo, ki se veseli vode.
Všeč mi je 0
Poslano: 02. 07. 2024 ob 21:14
Dober 'uč' imate ... To pomeni, da sem z naslovom malce falil ... ;-))
lp!
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: peti element
Pesmi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!