Norost

Verjetno sem zmešan,

ker ljubezen kompenziram z norostjo.

Ko pogledam v sebe, je kot da bi me gobe peljale v hosto.

Stopit pred tebe, občutek, kot da šel sem po gobe.

Strah, ko slišim tvoj glas,

besede, ki so vzele mi čast.

Strast, ki je padla v past,

roke ki grabijo grozo.

 

V glavi zadrta je misel in z njo sem kot pes je z kostjo.

Glodam, zakopljem, se zjokam.

Odkopljem, poližem, zastokam.

Prezrem tisto gnilobo.

Dejanj, spominov in obžalovanj.

Že stotič zakopljem nazaj

in nadaljujem s prekleto usodo.

 

Vse kar sem hotel

je tebe, ob sebi, v objemu in držat te močno

Te božat, tolažit, komunicirat stabo razločno

A padle so kaplje.

Se kri umešala je v solzo, neurje ki lomi pred sušo.

Jaz v Sahari in ti na obali

Zgubljena vizija a slika ostala je v glavi

Ujet v krogu, ko se iščem v drugem objemu

Se zavedam da sem ostal sam.

Na najinem pogrebu

ko jočem ob najinem grobu.

Rochus

Komentiranje je zaprto!

Rochus
Napisal/a: Rochus

Pesmi

  • 27. 06. 2024 ob 13:06
  • Prebrano 179 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 44.2

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!