
Verjetno sem zmešan,
ker ljubezen kompenziram z norostjo.
Ko pogledam v sebe, je kot da bi me gobe peljale v hosto.
Stopit pred tebe, občutek, kot da šel sem po gobe.
Strah, ko slišim tvoj glas,
besede, ki so vzele mi čast.
Strast, ki je padla v past,
roke ki grabijo grozo.
V glavi zadrta je misel in z njo sem kot pes je z kostjo.
Glodam, zakopljem, se zjokam.
Odkopljem, poližem, zastokam.
Prezrem tisto gnilobo.
Dejanj, spominov in obžalovanj.
Že stotič zakopljem nazaj
in nadaljujem s prekleto usodo.
Vse kar sem hotel
je tebe, ob sebi, v objemu in držat te močno
Te božat, tolažit, komunicirat stabo razločno
A padle so kaplje.
Se kri umešala je v solzo, neurje ki lomi pred sušo.
Jaz v Sahari in ti na obali
Zgubljena vizija a slika ostala je v glavi
Ujet v krogu, ko se iščem v drugem objemu
Se zavedam da sem ostal sam.
Na najinem pogrebu
ko jočem ob najinem grobu.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Rochus
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!