ČAROVNIJA

Priznam,
včasih se ne prepoznam,
včasih nisem jaz,
včasih nosim drug obraz.

Zamenjajva obraz!
Ti boš jaz,
jaz bom ti,
naj se vse skupaj zavrti.

Čudno,
v tebi se prepoznam,
v tebi sem jaz,
v tebi nosim svoj obraz.

Kakšna čarovnija!
Ti razumeš,
jaz razumem,
to je dobra terapija.

MARIJA

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

MARIJA
Napisal/a: MARIJA

Pesmi

  • 02. 12. 2007 ob 06:43
  • Prebrano 2265 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 670

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!