
Ker dihanja tečejo samodejno so skoraj neopazna,
za iskre meddihov, ki čas preklapljajo v ne-čas,
pa se malokdo zmeni, a te vžigajo zavest,
ki žene motor volje, četudi še ne vem
kdo sem, kajti dolga je pot od
Mene do Sebe.
Svit, Svit, kolikokrat sem ti rekel, da pojdi vsaj na vlak. k nam na betelgezo iz vseh koncev prihaja samo še signal sos. ne utegnemo vsega.
lep praznik
Dihanja so kot vagoni kompozicije,
ne le jaz, vsak je na tem vlaku.
ko so me poslali na vlak dihanj, sem nekaj časa fajn trpel. ko sem prišel nazaj, ni bilo več ničesar. nesretnik sam od malena ...
Dihanje je fenomen, vse diha, tudi vesolje, od prapoka se še izdihuje, do kdaj? Bejž ga vedet...
boš videl, da bodo spet vzeli v roke r. boškoviča. kaj bi rekel, če bi videl dubrovnik danes.
lp
najbol butasto preprosto in z mojimi besedami, da je vesolje kot harmonika ali feder, ko se dovolj razširi, so sile, ki vlečejo nazaj tako velike, da se prične spet krčiti, torej, da diha. današnji fiziki, pa bolj pokajo ...od smeha. mic po mic
nekaj bomo že ugotovili.
lp
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!