
Danes bo pravšnji dan,
da počistite ves slab subtilni material,
nalepljen okrog vaše aure- slišim iz radia ...
Uhhh,
mogoče pa je kaj resnice v tem in sonce pomaga,
da se okovi srca zmehčajo in razletijo
kot slabo žgano apno narobe pečene keramike.
Skoraj začutim dotok magične energije.
Mrzlično iščem papir, kuli, vžigalice …
kaj so že rekli?
Manifestiraj!
Toda -
previdno s pisanjem tiste goreče želje,
ker jo lahko univerzum - tudi narobe razume.
Mah, koga briga - poskusit ni greh.
Načečkam, zažgem.
Kar kul tale starodavni ritual
na navadno četrtkovo dopoldne,
za navadno gospodinjo.
Čakam vesolje, da me usliši in pomešam mineštro.
Ni slaboooo (*_*)
... mineštra je bila pa najbrž tudi dobra?
Čestitke!
Lp, Marija
Hvala Marija, mineštre ni več- najbrž okusna :)
Prijeten večer, želim,
Špela
Dobro ujet posvečen solsticij in kruta navadnost (odstranila sem ti pikice - za nedokončane misli uporabljamo tripičje, ki pa ni stično ločilo, kot so ostala),
čestitke,
lp, Ana
Ana, hvala lepa.
Teh mojih pikic je včasih res preveč:)
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: Ajdovakasa
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!