
Ja, sem hvaležna, kar sem doživela.
Sem se trudila, da ne bi bolelo,
sem negovala, pa je ovenelo,
me prizadelo, kljub vsemu sprejela.
V kar sem verjela, je žal izzvenelo.
Ko sem izkušnje, tu v srcu, dojela,
se danes končno ljubeče objela.
Nič kar je v meni, pač ni zastarelo.
Bivajo v meni pretekli dogodki,
ki me ponovno ljubiti učijo.
Niso le sanje in niso predsodki.
Majhne so lučke, v očeh se bleščijo,
v sebe zaupanja višji odstotki,
so kakor zvezde, mi v duši žarijo.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: olgasem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!