HVALEŽNOST

 

Ja, sem hvaležna, kar sem doživela.
Sem se trudila, da ne bi bolelo,
sem negovala, pa je ovenelo,
me prizadelo, kljub vsemu sprejela.

 

V kar sem verjela, je žal izzvenelo.
Ko sem izkušnje, tu v srcu, dojela,
se danes končno ljubeče objela.
Nič kar je v meni, pač ni zastarelo.

 

Bivajo v meni pretekli dogodki,
ki me ponovno ljubiti učijo.
Niso le sanje in niso predsodki.

 

Majhne so lučke, v očeh se bleščijo,
v sebe zaupanja višji odstotki,
so kakor zvezde, mi v duši žarijo.

olgasem

Komentiranje je zaprto!

olgasem
Napisal/a: olgasem

Pesmi

  • 15. 06. 2024 ob 09:06
  • Prebrano 191 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 119.12

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!