
Zakaj bi solze po licu tekle
in zakaj bi bolelo me srce
saj sonce sije in veter nežni
boža zlate mi lase
Koraki moji v travi se zgubijo
ko v mislih mojih se zbudiš
nikoli vedel ti ne boš
kako hudo je
ljubljenega če zgubiš
Okoli tebe misli moje ti kričijo
in želiš
da vrnejo te tja
kjer si ljubil vse domače
in kjer sreča bila
Se vrnila ne bo nazaj
to veva dobro ti in jaz
se vrnila ne bo nazaj
in ne sprašuj
zakaj zakaj
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Milena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!