
Čutim tvoj pogled, tvojo bližino, čeprav si daleč stran in z njo,
a znotraj sebe vem, da že mora biti tako.
Še vedno me opazuješ, spremljaš podpiraš,
še vedno se za menoj oziraš.
Na daleč me spremljaš, opazuješ
in po tem kar odsevaš vem, da me vsaj malo občuduješ.
Ko sva skupaj se dosti smejim
in na trenutke si malo več kot običajno dovolim.
V tvoji tesni bližini se počutim kot doma,
nekaj podobnega bi rada v svojem parterju našla.
Stisnem se k tebi, ramo ob rami, glavo ob glavi
in za trenutek se čas popolnoma ustavi.
Počutim se kot da se poznava na tisoče let,
zato komunicirava brez besed.
O kemiji, ki je med nama, ne bom govorila,
saj ni potrebno, da bi te razkrila.
Med nama teče lepa energija,
ki se reče ji kemija.
Skrita romanca, ukradeni trenutki,
popolna predanost, enkratni občutki.
Želiš mi vse dobro, vse lepo in to iskrenega srca
in predvsem, da končno srečna bi bila.
Ni pomembno, če fizično obstajaš, če imaš ime,
važno je le, da s tvojo pomočjo odpiram srce.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: INA TAR
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!