Odtujena
Kaj ti treba je,
je res bilo treba?
Zakaj si zavrgla me?
Treba bilo mi je,
bilo mi je treba!
Sam si zavrgel se!
Ne poznava se več,
če vidim te,
stran obrnem se.
Bilo je vse odveč;
al' je bilo treba,
al' je treba bilo,
te ljubil bom
dokler ne grem pod zemljo!
1900štiriin90

Napisal/a: 1900štiriin90
Pesmi
- 25. 09. 2009 ob 07:31
- Prebrano 667 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 125
