Odtujena

Kaj ti treba je,
je res bilo treba?
Zakaj si zavrgla me?

Treba bilo mi je,
bilo mi je treba!
Sam si zavrgel se!

Ne poznava se več,
če vidim te,
stran obrnem se.
Bilo je vse odveč;
al' je bilo treba,
al' je treba bilo,
te ljubil bom
dokler ne grem pod zemljo!

1900štiriin90

Komentiranje je zaprto!

1900štiriin90
Napisal/a: 1900štiriin90

Pesmi

  • 25. 09. 2009 ob 07:31
  • Prebrano 667 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 125

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!