keš

oblekel sem si preluknjan jopič

ne ker ne bi imel denarja

ampak ker denar obstaja zato da se ga kopiči

ne da se ga zapravlja

lahko kupiš močerada z roza barvami

in albino govorico telesa

ampak ta gotovina bi lahko počivala na banki

in če bi jo hotel dvigniti

preveč naenkrat

je najbrž ne bi mogel

ampak ne glede

važne so cifre

umetne digitalne namišljene

ker višja kot je cifra večja je tvoja kvaliteta in vrednost kot človeško bitje

kdor se ne strinja

denarja nima

Hors

Komentiranje je zaprto!

Hors
Napisal/a: Hors

Pesmi

  • 19. 05. 2024 ob 12:30
  • Prebrano 179 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 113.68

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!