
oblekel sem si preluknjan jopič
ne ker ne bi imel denarja
ampak ker denar obstaja zato da se ga kopiči
ne da se ga zapravlja
lahko kupiš močerada z roza barvami
in albino govorico telesa
ampak ta gotovina bi lahko počivala na banki
in če bi jo hotel dvigniti
preveč naenkrat
je najbrž ne bi mogel
ampak ne glede
važne so cifre
umetne digitalne namišljene
ker višja kot je cifra večja je tvoja kvaliteta in vrednost kot človeško bitje
kdor se ne strinja
denarja nima
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Hors
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!