Šestnajst

 

Odplešiva v jutro

ko plahost noči obarva obrise

Zavijva v goščavo

med hrošče in kuščarje

kjer drobni kamni

mokrijo podplate

 

Sleciva kožo

trdo in tesno

Zaplapolajva

nad sladkim morjem

med žarki obljube

na skalo

kjer sva nekdaj spletali kitke

 

Prisluhni

kako sipljeva vse glasneje

utripava prek oceanov

skozi dim

v divji crescendo

 

Umiti od bistrega vina

brez poštirkanih misli

ujameva ribiča

v niti viseče mreže

 

Čutiš

(draga moja duša)

Spet. Sva. Šestnajst.

 

Priya

Hors

Poslano:
07. 05. 2024 ob 20:03

Ni nujno dobra stvar. Za nobeno ceno ne bi bil spet star šestnajst.

Zastavica

Priya

Poslano:
07. 05. 2024 ob 20:19
Spremenjeno:
07. 05. 2024 ob 20:25

Ni nujno "sweet sixteen", ane? 

Očitno je bilo meni kar fajn, so mi ostali lepi spomini. 

Me pa zanima tudi tvoja verzija:)

Zastavica

Hors

Poslano:
08. 05. 2024 ob 12:12

Spomine mam tudi js lepe, ni bilo nič groznega. Ampak tako plah, štorast in nedolžen pa poleg vsega še nesposoben kot sem bil takrat ... nuh uh, no way i am going back to that. :)

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
12. 05. 2024 ob 11:10

Pesem me je spomnila, da je vse, kar smo bili, še vedno v nas ... čestitke,

lp, Ana

Zastavica

Priya

Poslano:
12. 05. 2024 ob 15:57

Hvala. Točno to sem želela z njo povedati:)

Me veseli, da je sporočilo razumljeno.

lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Priya
Napisal/a: Priya

Pesmi

  • 07. 05. 2024 ob 17:44
  • Prebrano 447 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 109.58

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!