Vedno daš vse od sebe.
Ali pa, če te kdo p(e)rsil v to.
tuskulum
miko
Poslano: 09. 05. 2024 ob 12:08
odlična . ker, če ima persil pralno moč, nujno najprej opere samega sebe.
da tako rečem, se-persil.
lp
Všeč mi je 0
Poslano: 10. 05. 2024 ob 14:52
Hvala Miko za komentar.
Vse dobro!
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: tuskulum
Aforizmi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!