Brez skrbi

Spremlja me tisti smotan občutek, da sem nekaj pozabil.

Namenjen sem na ping pong z najboljšim prijateljem,

potem greva na pivo 

in zvečer pogledava Dončiča.

 

Z zdravima rokama tipam po žepih, 

medtem ko z zdravima nogama poganjam kolo

skozi ta čudovit dan.

 

Ključe imam,

nekaj denarja za pijačo,

telefon je tu,

cigareti so,

vžigalnik je.

 

V nahrbtniku mi poskakujejo lopar in žogice.

Imam vse kar potrebujem.

 

Očitno sem pozabil le na skrbi.

Črni Kos

Nada

Poslano:
28. 04. 2024 ob 16:05

Izjemno duhovito, ko pozabiti pomeni nekaj zelo pozitivnega! Pozabiti skrbi!

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Črni Kos
Napisal/a: Črni Kos

Pesmi

  • 28. 04. 2024 ob 14:18
  • Prebrano 254 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 152.8

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!