
Spremlja me tisti smotan občutek, da sem nekaj pozabil.
Namenjen sem na ping pong z najboljšim prijateljem,
potem greva na pivo
in zvečer pogledava Dončiča.
Z zdravima rokama tipam po žepih,
medtem ko z zdravima nogama poganjam kolo
skozi ta čudovit dan.
Ključe imam,
nekaj denarja za pijačo,
telefon je tu,
cigareti so,
vžigalnik je.
V nahrbtniku mi poskakujejo lopar in žogice.
Imam vse kar potrebujem.
Očitno sem pozabil le na skrbi.
Izjemno duhovito, ko pozabiti pomeni nekaj zelo pozitivnega! Pozabiti skrbi!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Črni Kos
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!