MOJ GOZD

 

Obožujem veter, ki v pomlad zapleše,

mi razkuštra misli in srce omede.

Sonce v barve se obleče.

Ptic ščebet mi boža dušo,

še šumenje listja me omamlja.

Ko me gozd v objem povabi, 

pot tlakuje iz zelenja,

se počutim kot kraljica.

Obožujem kar narava zmore, sodeluje,

ne zavrže nič, še tisto ne, kar gnije. 

Vse na novo uporabi,oblikuje, 

v svojem bistvi me poživlja in ljubkuje.

olgasem

Nada

Poslano:
31. 03. 2024 ob 20:50

Poetično izražena neskončna resnica narave!

Zastavica

olgasem

Poslano:
31. 03. 2024 ob 21:31

Hvala Nada, za postanek v gozdu z mano. 

Lp. Olga

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

olgasem
Napisal/a: olgasem

Pesmi

  • 31. 03. 2024 ob 12:46
  • Prebrano 231 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 101.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!