
Plešem s teboj,
v tihi noči objeta sva midva.
Ljubim te, ti šepetam,
drhtenje čutim,
kot šumenja morja.
Luč nekdo prižge v dnevni sobi.
Kaj počneš sam v temi?
Plešem, rečem.
Nor si.
Nori smo ljudje.
Ljubezen je samo
ples v temi,
dokler kdo ne prižge luči.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: zdenč
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!