PLEŠEM S TEBOJ

Plešem s teboj,

v tihi noči objeta sva midva.

Ljubim te, ti šepetam,

drhtenje čutim,

kot šumenja morja.

Luč nekdo prižge v dnevni sobi.

Kaj počneš sam v temi?

Plešem, rečem.

Nor si.

Nori smo ljudje.

Ljubezen je samo

ples v temi,

dokler kdo ne prižge luči.

zdenč

Komentiranje je zaprto!

zdenč
Napisal/a: zdenč

Pesmi

  • 02. 03. 2024 ob 00:26
  • Prebrano 164 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 43.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!