
Ja, ko bodo presiti na Planetu obilja, namesto da viške hrane zavržejo, delili z lačnimi,
bo "deljenje dobrin" nahranilo vse, ki jim pohlepni odžirajo blagostanje.
Žal mi je, da pripadam civilizaciji "razvitega zahoda," katerih voditelji močnih držav
ignorirajo revne.
Le mali haiku je potreben za ravnotežje.
Čestitke.
Hvala, Svit! Nimam kaj dodati ... le to, da je poanta čudeža: neponovljivost(!?), žal ...
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: peti element
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!