
Bojan, zelo lep senryu...
In oprosti komentarju, prvi misli, ki me je je prešinila takoj za lepo sliko te drobne pesmi...morda zato, ker ga ti slišiš nezdrobljenega... :).
Lep zimski pozdrav, naj ti odzvanjajo koraki :).
Majda Ob potoku
Meni je tudi zeloooooo lepa ta zamrznjena slika.
Mislim, da bi bil lahko haiku.
Drugi verz pa:
kako da se njegov zvok
Marija
Majda, hvala za komentar, ki je seveda na mestu. Bo kar držalo.
Lep pozdrav, Bojan
Marija, hvala za komentar. Tudi sam sem premišljeval, ali naj pesem uvrstim med haiku ali senryu. Tukaj sem bil res v dvomih. Všeč mi je tvoj predlog za drugi verz. Bom premislil.
Lep pozdrav, Bojan
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Bojan Foršček
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!