
Svit, hvaležna za lepo misel, ujeto v kratko vrtnarsko, ti želim še veliko dobrih misli, ujetih v pesmi, predvsem pa srečno v letu, ki trka na vrata;
LpB
OJ, Breda, hvala za Voščilo in izrečeno.
Luč na tvoje poti vse dni.
Svit, lepo vrtnarjenje obvladuješ, naj bo še dolgo tako. Lp, Caki
OJ, Caki, ker živim na deželi a nimam svoje zemlje, vendar mi je pranona Hermina odstopila kos zemlje kjer so nekoč sadili večinoma zelje, zato rečejo tej površini "kapsnik." No, že kar nekaj let vrtnarim z velikim veseljem, saj svojo duhovno rast tesno povezujem z rastlinami.,.
Hvala za odziv in izrečeno. Srečno.
Nada, pozdravljena, na nek način smo vsi "duševni vrtnarji."
Hvala za odziv.
Ko bi le bili vsi vrtički vsaj približno taki ...
Lp, lidija
OJ, Lidija, na svetu bi bilo dosti bolje.
Hvala.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!