
Veš, letos nisem pisma napisala,
ker moja želja ni za v nogavico,
ne da se je namazat na potico.
Hvaležnost sem z ljubeznijo poslala.
Prav vsem, ki so ovili me v resnico.
Me res podpirali, da sem prestala,
tegobe, mi jih je usoda dala.
Začela sem zaupati v pravico.
Darilo moje, topla je beseda,
ovita v pesem je in vas zajema,
poklon je, ne privlači le pogleda.
Se v svojem ritmu, daje in sprejema,
Potiho čas trpljenje mi razajeda.
Sem srečna, me prijateljstvo objema.
Vsem hvala prijatelji dragi,
mir in spoštovanje nosim v duši.
Z ljubeznijo Olga
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: olgasem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!