Dragi Božiček

 

Veš, letos nisem pisma napisala,

ker moja želja ni za v nogavico, 

ne da se je namazat na potico.

Hvaležnost sem z ljubeznijo poslala. 

 

Prav vsem, ki so ovili me v resnico.

Me res podpirali, da sem prestala,

tegobe, mi jih je usoda dala.

Začela sem zaupati v pravico. 

 

Darilo moje,  topla je beseda,

ovita v pesem je in vas zajema,

poklon je,  ne privlači le pogleda.

 

Se v svojem ritmu, daje in sprejema,

Potiho čas trpljenje mi razajeda.

Sem srečna,  me prijateljstvo objema.

 

Vsem hvala prijatelji dragi,

mir in spoštovanje nosim v duši.

Z ljubeznijo Olga

 

 

olgasem

Komentiranje je zaprto!

olgasem
Napisal/a: olgasem

Pesmi

  • 24. 12. 2023 ob 15:12
  • Prebrano 192 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 40.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!