Tisto

pokazali

so mi boga

kot sonce

pokazali

človeka

kot senco

 

tisto vmes 

je ostalo

skrito

DragoM

Svit

Poslano:
17. 12. 2023 ob 10:56

Z vdihi prihajam, z izdihi odhajam, v meddihih sonce vedno sije...

Zastavica

DragoM

Poslano:
19. 12. 2023 ob 18:46

Sonce nam poklanja veliko vsega, tako tudi naše vdihe in izdihe,

senco in življenje nasploh.

Kaj pa je Tisto, kar nas dela Človeka?!  Svit, ti in drugi poeti in mogoče

še kdo to vemo, a nas je na žalost premalo.

Hvala ti!

Lp, Drago

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

DragoM
Napisal/a: DragoM

Pesmi

  • 16. 12. 2023 ob 23:57
  • Prebrano 256 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 79.75

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!