
Zelo lepo. Ampak katero cvetlico imaš najrajši?
Lp
MILENA
Prav imaš, da ne delaš razlik. Vsaka po svoje ima svoj čar.
Lp
MILENA
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Jugo Kiss
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!