SREČANJE

Ko danes sem ti gledal v oči,

v oči, ki iz njih vela je toplina,

zavedal sem se, da od njih,

lahko pijan sem kot od vina.

 

Zadržal v sebi sem bolestni vzdih,

v srcu me žgala je vročina.

Bil trenutek je, omamen, tih,

za njim ostala je praznina.

 

Verjetno sem zadnjič te uzrl,

in s teboj preživel trenutke posvečene.

V blaženosti, da bi kar umrl,

minute štejem, v ognju porojene.

orfej25

Nada

Poslano:
30. 11. 2023 ob 08:16

Ah, kako lepo je prebrati romantično pesem v teh časih!

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

orfej25
Napisal/a: orfej25

Pesmi

  • 29. 11. 2023 ob 19:42
  • Prebrano 173 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 15.95

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!