
Ko danes sem ti gledal v oči,
v oči, ki iz njih vela je toplina,
zavedal sem se, da od njih,
lahko pijan sem kot od vina.
Zadržal v sebi sem bolestni vzdih,
v srcu me žgala je vročina.
Bil trenutek je, omamen, tih,
za njim ostala je praznina.
Verjetno sem zadnjič te uzrl,
in s teboj preživel trenutke posvečene.
V blaženosti, da bi kar umrl,
minute štejem, v ognju porojene.
Ah, kako lepo je prebrati romantično pesem v teh časih!
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: orfej25
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!