
Besede so nagrade,
skrite v tišini našega življenja,
tišini, ki ni prava, je hrub motorja,
ubrana melodija, nežen dotik,
a vendar tišina besed.
Iščem jih v tej hrupni tišini,
da jih zapišem, da jih povem,
da ne padem v umolk.
Besede so madeži na belem papirju,
za njimi se skriva življenje,
tvoje in moje.
Ni dovolj da jih gledam, poslušam,
da jih berem, slišim
ker jih samo vidim, slišim,
ne vidim pa tisto kar je tvoje darilo,
darilo zavito v papir,
spretnost tvoj je nemir.
Lepa pesem, lepo darilo!! Zanimiva je tudi beseda "umolk".
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Marsko-Marjan Škoda
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!