
Ah, te naše želje! Kot zvezde ki so in ki izginjajo z dnevom ...
Čestitke k ujeti sliki v haiku,
lp, Ana
Hvala Ana na komentaru i podčrtanki!
Ivan
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Ivan Gaćina
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!