
Življenje je lépo
dokler v meni upanje živi,
ki me na krilih nosi
kot ptica, ki pod nebo vzleti.
Upanje, tolažba neizmerna,
srce skrbnó ga hrani,
brez njega je težko živeti
saj dviga me, krepi in brani.
Če ga izgubim je,
kot da v temnem sem predoru,
kjer iščem tisto drobno lučko,
da me pripelje k izhodu.
In ko svetloba spet zasije
je brezizhodnost za menoj,
zaživi spet upanje, veselje
in mine moj notranji boj.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: tolminka
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!