
Pod šapami začutim mehko prst
najdem zavetje
sredi gnezda prsnega koša
utripava enako
tulim v luno
ti loviš sonce
pod istim nebom sva
eno?
Občutki, ki jih doživimo, so velikokrat zelo drugačni od tistih, ki jih imamo ob branju. Tudi to pesem ne doživimo v popolnosti, če vprašanje le preberemo, ne pa zastavimo tudi v sebi. Čestitke!
Milan Ž.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: taja
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!