Sama

Ne maram senc, ki jih mečejo sveče!
Ne maram prijetnih melodij,
ki me silijo k plesu,
ki jih pojem in pojem in pojem...
Ne maram vonja dišečih paličk,
ki se mi zažre v kožo, v lase, v spomin...
Ne maram gledati plesa snežink pred mojim oknom,
ne soja polne lune,
ne zvezd,ki jih je to noč milijone..
Ne maram spominov!
Nočem spominov!
Nočem biti sama!

cmera

Komentiranje je zaprto!

cmera
Napisal/a: cmera

Pesmi

  • 05. 09. 2009 ob 14:16
  • Prebrano 720 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 50

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!