
Spomni se nežnih besed
ki sem ti jih govorila
spomni se prvih korakov
ki si jih ob meni drobila
Roke so tvoje objemale me
najlepšo sem pesem tebi zapela
ko gledala sem v tvoje modre oči
se velika je sreča med nami začela
Pa bile so tudi še neke oči
ki sem jih rada imela
so spremljale našo pot
da polja so vsa zacvetela
Bile so pomladi polne cvetic
in ptice so k nam priletele
nič ni odgnalo srečo našo
vsak dan so pesmi nam pele
Skrivala si se v naročju mojem
ker tvoje srce je spoznalo
prišlo bo deževje in divji veter
in rano nam kruto zadalo
Kmalu jokale so tvoje oči
ko temno noč so spoznale
želela si meni pokloniti dneve
da moje roke ga ne bi iskale
Njega
ki kriv nesreče je naše
čeprav smo mu žarke sončne poslali
strupeno postalo je njegovo srce
in nismo se več prepoznali
Odšel je od nas
izbral drugo pot
in oči so mu temne postale
a vsak dan je klical naše ime
pa stopinje ga naše niso iskale
Zato je ostal osamljen na cesti
ki tekla je skozi polja dehteča
srce je njegovo bridko jokalo
ker v srcu njegovem zamrla je sreča
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Milena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!