
Morda, da ne ponavljaš "reko"
Z reko teče čas...vrba na bregu kleče...
Pozdravček, Ana, vidim, da si se lotila ustvarjanja haikujev. Morda ne bo odveč, če prebereš članke Tomaža Mahkovica o tem, kaj je/ni haiku (5 jih je): https://www.pesem.si/tomazmahkovic/forum/vse/1
Lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Ana Job
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!