KRI NI VODA

 

Človek si, iz mesa in krvi.
Človek ki razume, beseda ki ga pogume .
To je biti , ostati, in ne umreti.
Videti vse barve, enake brez intersa brez navlake.
Brez razloge imeti rad vse kaj je lepo če tudi se drugače rodi pod drugo nebo.
Če tudi samo nasmeh usta čutna rdeča lep na vsake iz srce. to kaj iz dušo čisto podano ne za posmeha bedake.
Vsak vreden svojo kožo, vsaka krvavi v muke.

Rdeče krvi ima lepa barve, ker ni kot  vode, ne odžeja duše ki nimajo drugih rade.

 

faeq

Komentiranje je zaprto!

faeq
Napisal/a: faeq

Pesmi

  • 04. 06. 2023 ob 13:42
  • Prebrano 226 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 26.19

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!